↑↑↑ - czytaj więcej..

BRZESZCZE: Szykuje się kolejny protest, tym razem chodzi o lekarza...

2013-11-11 16:05:52, komentarzy: 48

Planowany protest ma odbyć się 14 listopada na godz. 14.15 pod urzędem gminy. Tym razem chodzi o zwolnienie się najlepszego lekarza w Brzeszczach Asaada Moskina.

 

Jak podaje portal Fakty Oświęcim chodzi o Asaada Moskina. Anonimowi organizatorzy, w krótkich ogłoszeniach zachęcają do udziału w niej wszystkich pacjentów lekarza.

Asaad Moskin 7 listopada złożył wypowiedzenie z pracy w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej nr 1 w Brzeszczach należącej do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Vita.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Fakty Oświęcim, powodem decyzji lekarza pierwszego kontaktu był limit dziennych przyjęć pacjentów i nieporozumienia z szefostwem placówki.

 

 

Fot: Jakub Krzywolak dla Fakty Oświęcim

« powrót

Dodaj komentarz

 • rysio69 22:27, 3 stycznia 2014

  czemu ci którzy naprawde chca pomagać dostaja zawsze po dupie a ja sie nie przepisze do zadnego innego lekaża i mam to w ........

  Odpowiedz
 • Patynka 16:44, 14 listopada 2013

  a ja tam nic do Pań rejestratorek nie mam, a zwłaszcza do wysokiej i zgrabnej Pani. Każdy ma swoje humory. Wy nie jesteście idealni. Poza tym gdybyście zarabiali tyle ile te Panie to by się Wam nie chciało nawet kartoteki dotknąć , a co dopiero użerać często gęsto z NIEMIŁYMI pacjentami !! TAK TAK ! tacy się też zdarzają!

  Odpowiedz
 • morena 9:09, 14 listopada 2013

  Kolejny bardzo dobry lekarz , jakim niewątpliwie jest Pan Moskin odchodzi z Brzeszcz.Tak było z innymi dobrymi lekarzami,a na ich miejsce przychodzą młodzi lekarze, zaraz po studiach, którymi łatwo manipulować.Jeden z nich,baaaardzo młody-na pewno prosto z uczelni zatrudniony , na skargę 70-letniego pacjenta , że boli go kręgosłup ,powiedział że jego też boli i że to normalne! Takich lekarzy funduje nam Pan Szczepanek - a tych najlepszych zwalnia!!!!! Zapomina tylko , że On chociaż też lekarz to sam się nie wyleczy!
  W pełni popieram protest!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • GOŚĆ 8:08, 14 listopada 2013

  Wylecieć powinien szczepanek i cała kadra z rejestracji w przychodni nr 1 bo to okropne BABY NIEUPRZEJME ,NIEPOMOCNE ,NADĄSANE A ZWŁASZCZA TA WYSOKA CHUDA w życiu nie spotkałam tak WREDNEJ BABY jak ona traktuje pacjentów zwlaszcza osoby starsze
  A protest to po co pod UM komuś odwala czy podoba mu się budynek .Ktoś powinien z tym coś zrobić ,nie ma jakiegoś paragrafu na tych GŁÓPKÓW

  Odpowiedz
 • Gość 9:33, 8 lutego 2014

  niemaszracjijezlichodziotapaniazrejestracji

  Odpowiedz
 • sory 20:24, 13 listopada 2013

  Dlaczego pod Urzędem.A od czego jest komisja do spraw społecznych.Ciekawy jestem czy członkowie szłanownej komisji na czele z Przewodniczącym wiedzą co się dzieje.Nie zabrali głosu po zgubnym dla nich REFEREnDUm, dali sobie wyznaczyć komisarza,teraz też podwinom ogony i będą myśleć o kasie która ucieka

  Odpowiedz
 • Marta 17:07, 13 listopada 2013

  Pan Moskin to jedyny normalny LEKARZ w tym rejonie.Byc moze reszta personelu, jak nie bedzie szczepanka,beda pracowali normalnie.Celowo napisalam jego nazwisko z malej litery.Ten typ nie zasluguje na szacunek.Spora grupa lekarzy w tej przychodni nie powinna pracowac.Moze przydalaby sie jakas kontrola?A co byscie powiedzieli na to, jak pewna lekarka z Brzeszcz testowala leki na pacjentach?Przyjdzie pora na oficjalne podanie nazwiska.

  Odpowiedz
 • fifi 0:09, 15 listopada 2013

  kobieto!!! co Ty piszesz?? jak lekarka testowała leki ?? dostałaś je za darmoche jeszcze plujesz na lekarkę??? to trzeba było sobie kupić w aptece za ciężkie pieniądze i nie miałabyś problemu i powodu do plotek !!!!

  Odpowiedz
 • zenon 15:53, 13 listopada 2013

  Przyjde zobaczyć te manifestycyje, o ile ktoś w ogóle na to przyjdzie.., zawód lekarza jest wolny., każdemu wolno się zwolnić., każdemu przyjąć rezygnacyje., w tej chwili nie ma alternatywy dla VITA.,poniał?, kto nie chce, może jeździć do bierunia, oświecima lub wilamowic, kiedy zlikwidują opiekę zdrowotną w Brzeszczach, to tak będzie!

  Odpowiedz
 • nielot 11:09, 13 listopada 2013

  może zrobić manifestacje przeciwko panią które siedzą w rejestracji , bo inteligencją nie grzeszą a wydawać by się mogło ze są ważniejsze niż SZczepanek

  Odpowiedz

27 czerwca - Wielki Koncert Charytatywny / 28 czerwca - Inwazja Kolorów Stadion KS Górnik Brzeszcze

Polub nas na Facebooku !

Wyszukiwarka

Reklama

Reklama

Reklama

Telewizja

...


Reklama

Reklama

Reklama