Praca
18 sierpień, 2014

Praca dodatkowa. Darmowe szkolenia kosmetyczne, programy lojalnościowe, zniżka od 20% na kosmetyki dla Ciebie i Twoich bliskich, praca w godzinach, które sama sobie ustalasz. Więcej informacji po numerem telefonu: 796658118 lub mail: [email protected]

Anna21 sierpień, 2014

Dołącz do konsultantek Betterware. Sprzedawaj produkty ułatwiające codzienne życie.
Teraz także doskonałe włoskie kosmetyki Bottega Verde

Świetna oferta dla obecnych lub byłych konsultantek Avon, Oriflame, itp.

Zobacz

Zasady są proste:

- zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy
- przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15%
- masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu,
jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań
- jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start
- masz nielimitowany czas pracy i zarobki
- zamówienia możesz składać w dowolnym terminie
i w dowolnej częstotliwości
- JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi 1 zł

Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku,
to właśnie jest oferta dla Ciebie.

Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku:

17 wrzesień, 2014

poszukujemy handlowca do promowania oraz sprzedaży armatek śnieżnych praca w okresie jesień-zima kontakt: [email protected]

12 październik, 2014

Zarabiamy w internecie
- otwierając linki reklamowe
- biorąc udział w badaniach społecznych (ankiety)
- biorąc udział w promocjach
- zapraszając do uczestnictwa znajomych

Rejestracja

ilona3 grudzień, 2014

zajme sie osoba starsza lub dzieckiem z zamieszkaniem , lub zajme sie pilnowaniem obiektu i dbaniem o niego pod niebecnosc wyjazdy zagraniczne itp
wiadomosc z

Sebastian17 styczeń, 2015

Usługi remontowe - Tanio, Solidnie. Na czas. Wykonuję wszelkie prace związane z wykończeniem wnętrz. Mogę także doradzić ciekawe rozwiązania remontowe. Oświęcim i okolice. 502-648-130

tomek22 marzec, 2015

Zatrudnie doreczyciela/kuriera z dobrą znajomością topografii gminy Brzeszcze.Kontakt 604 635 918

Dawid14 kwiecień, 2015

Przyjmę kobietę do pracy przy sortowaniu ubrań. Wymagany wiek 20-40 lat. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny. Dawid 503 487 552

14 maj, 2015

Witam,szukam pracy na terenie Brzeszcz,opieka nad starszą osobą lub dzieckiem,praca w sklepie,posiadam doświadczenie.Kontakt 664 867 692

arkadiusz plata27 maj, 2015

Sortowanie odzieży

Miejsce pracy: Brzeszcze
Najważniejsze zadania:
• Poszukuje 2 osoby do pracy przy sortowaniu odzieży używanej
Od kandydatów oczekujemy:
• Obsługa magazynu (przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, utrzymanie porządku)
• Dostarczanie towaru do klientów firmy
• Solidności i rzetelności
• Mile widziane jest doświadczenie
• Prawa jazdy kategorii B,
• Uprawnień do obsługi wózka widłowego
• Znajomości obsługi komputera
Ze swojej strony oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę w firmie

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy kierować [email protected] tel. 509103865

Dodaj nowy wpis